Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

02-09-2021

Burmistrz Niemodlina Dorota Koncewicz uczestniczyła w rozpoczęciu roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej w Rogach oraz w Szkole Podstawowej nr 1 w Niemodlinie. Z okazji pierwszego dnia nowego roku szkolnego odbyły się uroczyste akademie i organizacyjne spotkania. Uczniowie klas pierwszych szkół podstawowych z terenu gminy Niemodlin otrzymali od Pani Burmistrz flagi narodowe, na pudełku których widnieje napis "Mamo, Tato wywieś ze mną flagę" z apelem do dzieci:

"Niech ta flaga towarzyszy Ci na każdym etapie nauki oraz w całym dorosłym życiu. Spędzaj w jej cieniu wszystkie święta i wydarzenia ważne dla Polski i dla Polaków. Bądź dumny z tego, że jesteś Polakiem".

Podczas uroczystości Burmistrz Niemodlina wręczyła także uczniom klas pierwszych kolorowanki dotyczące Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego były zorganizowane w sposób bezpieczny, zgodny z reżimem sanitarnym.

 


 

 

(Galeria przedstawia zdjęcia z uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w szkole w Rogach i w szkole numer 1 w Niemodlinie)