Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Plan Zrównoważonej Mobilności Aglomeracji Opolskiej

16-09-2021

plakat.jpeg

 

Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska pracuje obecnie nad jednym z ważniejszych dokumentów strategicznych – Planem Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Aglomeracji Opolskiej. Dokument ten będzie zaprojektowany tak, aby spełniać potrzeby mobilności osób oraz gospodarki w całej Aglomeracji, przy zapewnieniu lepszej jakości życia. Niezwykle ważne jest, by w proces opracowania dokumentu zaangażować jak największe grono mieszkańców oraz interesariuszy z całego obszaru AO. W tym  też celu w miesiącu wrześniu planujemy przeprowadzić pierwszy etap konsultacji społecznych.

Biorąc powyższe pod uwagę, chcieliśmy serdecznie Państwa zaprosić do udziału w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się w formule on-line 22 września 2021 r. w godzinach 10:00 – 12:00, za pośrednictwem platformy ZOOM pod adresem:

https://us02web.zoom.us/j/84043095824?pwd=UXNBZ3VOeTloWmRLK3pLZzJTZ3JqZz09

Meeting ID: 840 4309 5824
Passcode: MobilnAO

Gorąco zachęcamy także do polubienia na Facebook’u specjalnie założonej strony @mobilnAO, na której zamieszczamy najważniejsze i najświeższe informacje związane z pracami nad tym dokumentem.