Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Medale Komisji Edukacji Narodowej

30-09-2021

Dnia 21 września 2021 r., w Nysie odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych oraz medali i nagród resortowych za 2020r. Ze względu na pandemię ubiegłoroczna uroczystość została odwołana i odbyła się dopiero w tym roku.

Z rąk Wojewody Opolskiego – Sławomira Kłosowskiego Srebrny Medal za Długoletnią Służbę nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzeja Dudę – odebrała Małgorzata Kochanek – Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Niemodlinie.

 

Medal Komisji Edukacji Narodowej z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty – Michała Sieka odebrały:

  1. Barbara Szatkowska – Dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 1 im. „Bajka” w Niemodlinie,
  2. Krystyna Dżaluk – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. J. Korczaka w Niemodlinie,
  3. Violetta Szczyrk – była Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. M. Skłodowskiej – Curie w Niemodlinie (obecnie Dyrektor Zespołu Szkół w Niemodlinie),
  4. Małgorzata Kochanek – Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Niemodlinie.

Medal Komisji Edukacji Narodowej jest zaszczytną odznaką za zasługi dla oświaty i wychowania. Medal nadał wyżej wymienionym osobom Minister Edukacji Narodowej – Dariusz Piontkowski za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli.

Nagrodzone Panie to osoby, których kariera zawodowa związana jest z systemem edukacji a swój zawód łączą z ogromną pasją.

Miło jest też nam poinformować, iż dnia 29 września 2021r. Złote Medale za Długoletnią Służbę – przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzeja Dudę – odebrały z rąk Wojewody Opolskiego – Sławomira Kłosowskiego pracownice Centrum Usług Wspólnych w Niemodlinie Panie:

  1. Danuta Paszek
  2. Anna Kłosińska.

 

Serdecznie gratulujemy

8.jpeg

10.jpeg

5.jpeg

3.jpeg

4.jpeg