- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Grażyna Łobaszewska w Niemodlinie

09-02-2011

W Ośrodku Kultury w Niemodlinie, w niedzielne popołudnie 6 marca br., wystąpiła znana polska wokalistka Grażyna Łobaszewska. Towarzyszył jej zespół instrumentalny w składzie: Sławomir Kornas (wokal, gitara), Maciej Kortas (gitara), Michał Szczeblewski (perkusja).

Artystka, która już od czterdziestu lat zachwyca słuchaczy wrażliwych na piękno i piosenkę „z duszą”, i tym razem pokazała prawdziwy kunszt swoich wokalnych możliwości.
Grażyna Łobaszewska na koncercie w Niemodlinie zaprezentowała repertuar ze swojej najnowszej płyty „Dziwny jest…”. Znajdują się na niej piosenki, które znane są z wykonania Czesława Niemena. Nie zabrakło więc takich utworów jak: tytułowy Dziwny jest ten świat”, „Płonąca stodoła”, „Obok nas” czy „Jednego serca”. W kobiecym wykonaniu piosenki te nabrały nowego, świeżego brzmienia, nie tracąc przy tym swojego charakteru, który nadał im Czesław Niemen.
Był to kameralny, wzruszający koncert, a jednocześnie pogodny, energiczny i ciepły. Muzycy i publiczność znakomicie się uzupełniali. Na zakończenie Grażyna Łobaszewska zaśpiewała swoje największe przeboje, które były gorąco oklaskiwane przez słuchaczy.                                                                                          

                                                                                                                       kk 

DSCF7042.jpeg
DSCF7045.jpeg
DSCF7097.jpeg
Grażyna Łobaszewska.jpeg
Koncert Grażyny Łobaszewskiej (2).jpeg
Koncert Grażyny Łobaszewskiej (3).jpeg
Koncert Grażyny Łobaszewskiej (4).jpeg
Koncert Grażyny Łobaszewskiej.jpeg