- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2011

03-03-2011

OBCHÓD PRZEDSPISOWY

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2011

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP 2011) zostanie przeprowadzony na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011 r., według stanu na dzień 31 marca 2011 r., godz. 24.00.

 W dniach
od 1 do 17 marca 2011 r.
w ramach prac przygotowawczych zostanie przeprowadzony przez rachmistrzów spisowych
OBCHÓD PRZEDSPISOWY.

 Na ulicach pojawią się rachmistrze spisowi zaopatrzeni w urządzenia mobilne (przypominające telefon komórkowy) nazywane hand-held, którzy będą dokonywali weryfikacji wszystkich punktów adresowych, funkcjonujących w aktualnej bazie danych Głównego Urzędu Statystycznego. Na tym etapie zadaniem rachmistrzów będzie sprawdzenie obiektów objętych spisem, usunięcie nieistniejących oraz naniesienie nowo powstałych miejsc adresowych.
Każdy rachmistrz spisowy, podczas wykonywania swoich czynności będzie posługiwać się umieszczonym w widocznym miejscu identyfikatorem zawierającym jego zdjęcie, imię i nazwisko, pieczęć Urzędu Statystycznego oraz pieczątkę imienną i podpis Dyrektora Urzędu Statystycznego, który wydał identyfikator.
W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości co do tożsamości rachmistrza, proszę skontaktować się z pracownikami Gminnego Biura Spisowego.
Prosimy mieszkańców miast i gmin o życzliwy stosunek do rachmistrzów.
 

Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na stronach: www.spis.gov.pl  www.stat.gov.pl

DOCXnotatka informujaca o obchodzie przedspisowym..docx (138,35KB)

nsp2011-plakat1.jpeg
nsp2011-plakat2.jpeg
nsp2011-plakat3.jpeg

PDFUS Opole - zapewnienie bezpieczeństwa.pdf (198,96KB)