- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Wojewoda Opolski Ryszard Wilczyński - Zasłużony dla Ziemi Niemodlińskiej

01-03-2011

W dniu 24 lutego 2011 r., podczas szóstej Sesji Rady Miejskiej w Niemodlinie, Burmistrz Niemodlina Mirosław Stankiewicz odznaczył tytułem „Zasłużony dla Ziemi Niemodlińskiej” Wojewodę Opolskiego Ryszarda Wilczyńskiego.

Uchwałę w sprawie przyznania Wojewodzie Opolskiemu tego zaszczytnego odznaczenia, na wniosek Burmistrza Niemodlina, podjęła w 2010 roku Rada Miejska Niemodlina poprzedniej kadencji.
Na uroczystości, oprócz honorowego gościa Ryszarda Wilczyńskiego oraz Burmistrza Niemodlina Mirosława Stankiewicza, nie zabrakło także radnych Rady Miejskiej 2006 – 2010 wraz z jej przewodniczącym Janem Oleksą, radnych Rady Miejskiej obecnej kadencji i pozostałych gości.
Jak powiedział Przewodniczący Rady Miejskiej w Niemodlinie Mariusz Nieckarz, który poprowadził uroczystą Sesję, Ryszard Wilczyński czynnie wspiera mieszkańców naszej gminy, którzy dążą do tego, aby obwodnica Niemodlina powstała jak najszybciej, i wreszcie jego wrażliwość na bolączki zwykłych ludzi jest Wszystkim doskonale znana, jak jest potrzeba znajduje czas, aby przyjechać, rozmawiać i wspierać tych, którzy tego potrzebują.
 DSC_1783.jpeg
DSC_1788.jpeg
DSC_1791.jpeg
DSC_1793.jpeg
DSC_1796.jpeg