- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Informacje dla NGO

08-08-2023

Sztuczna inteligencja, prawdziwe działania: jak wykorzystać AI w marketingu organizacji?

Pojawienie się narzędzi wykorzystujących sztuczną inteligencję jest szansą na ulżenie sobie w codziennych wyzwaniach. AI pomoże Ci uczynić część zadań łatwiejszymi i szybszymi, co z kolei ułatwi skupienie się tych aspektach pracy, które są dla Ciebie najważniejsze. 

Poniżej prezentujemy 5 fantastycznych narzędzi AI, które przydadzą się w codziennej pracy każdej osoby, która zajmuje się marketingiem NGO, i z których sami korzystamy w https://fanimani.pl/?utm_source=ngopl&utm_medium=artykul&utm_campaign=ai_dla_ngo

ChatGPT

Wiele już powiedziano o możliwościach ChataGPT (https://chat.openai.com/auth/login) ale być może najważniejszym, co musisz o nim wiedzieć, jest to, że jego potencjał zależy od tego, jak kreatywnie zdecydujesz się go wykorzystać. Najprostszym, co możesz zrobić, jest poproszenie o wytłumaczenie czegoś (np. „jak działa pompa ciepła?”) albo podsumowanie („jakie były przyczyny pierwszej wojny punickiej?”), co czyni z niego świetnego asystenta do tworzenia treści takich jak artykuły, notki czy wypracowania.

ChatGPT może też pomóc Ci w pisaniu kodu, tworzeniu opisów produktów lub wpisów do mediów społecznościowych, podsumowywaniu notatek ze spotkań, poprawieniu, tłumaczeniu i redagowaniu tekstów oraz dosłownie każdym innym zadaniu, które w jakiś sposób wiąże się z pisaniem.

Magic Eraser

Zdjęcia z Waszego ostatniego eventu https://fanimani.pl/l/zarejestruj-organizacje-5/?utm_source=ngopl&utm_medium=artykul&utm_campaign=ai_dla_ngo2 byłyby naprawdę piękne, gdyby nie jakiś drobny szczegół? Poznaj Magic Eraser (https://magicstudio.com/pl/magiceraser/): całkowicie darmowe i intuicyjne narzędzie do usuwania niechcianych osób, przedmiotów i innych elementów ze zdjęć. Możesz nawet usunąć całe tło, jeśli potrzebujesz!

LanguageTool

Nie ma słów, by opisać, ilu kompromitacji można uniknąć dzięki temu sprytnemu narzędziu. LanguageTool (https://languagetool.org/pl) zajmie się gramatyczną i ortograficzną, a w wersji płatnej także zaawansowaną stylistyczną korektą Twoich tekstów. Uruchamia się w przeglądarce, więc nie musisz nawet niczego instalować. Co więcej, w przeciwieństwie do wielu innych narzędzi, które optymalnie działają po angielsku, LanguageTool bardzo dobrze radzi sobie z polszczyzną.

Źródło: https://fanimani.pl/