Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2021 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Nowe hydranty na terenie gminy

23-10-2023

Ponad 50 nowych hydrantów naziemnych i podziemnych wraz z armaturą montażową trafiło do naszej gminy za sprawą firmy OX2 – inwestora, który zajmuje się na terenie gminy Niemodlin projektem inwestycji związanej z odnawialnymi źródłami energii. Firma OX2 wykazała, iż wsłuchuje się w potrzeby lokalnych społeczności, w których prowadzi swoje projekty. OX2 angażuje się w działania na rzecz lokalnych społeczności oraz współpracuje z nimi od planowania projektu, jego wdrożenie, aż po jego wieloletnią eksploatację.

Przekazanie hydrantów to jeden z elementów bliskiej współpracy OX2 z Urzędem Miejskim w Niemodlinie. Na pewno znacznie przyczynią się do poprawy infrastruktury pożarniczej i będą służyć zapewnieniu większego bezpieczeństwa naszym mieszkańcom.

hydranty.jpeg
Wczoraj 29 lutego odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy i oficjalne przekazanie nowych hydrantów. Jeden z nich zlokalizowany jest w pobliżu Przedszkola Publicznego w Graczach, co jest szczególnie istotne w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń.
Poniżej relacja zdjęciowa:
Hydranty 2.jpeg
Hydranty 4.jpeg
Hydranty 5.jpeg
Hydranty 8.jpeg
Hydranty 9.jpeg
Hydranty 10.jpeg
Hydranty 12.jpeg