Rekultywacja wysypiska w Rogach
06-08-2010
Zakończył się drugi etap rekultywacji byłego wysypiska w Rogach. W ramach zadania dokonano nasadzeń ponad 12 tysięcy drzew i krzewów.


Zakończył się drugi etap rekultywacji byłego wysypiska w Rogach. W ramach zadania dokonano nasadzeń ponad 12 tysięcy drzew i krzewów.

